TEL: 720 697 889

Tábory budou probíhat v prostorách učeben naší agentury na ul. Žižkova 33, I. posch. Čas táborového dne je 8:00 –16:00 hod. 

Tábor je určen všem dětem od 3 do 12 let. Děti budou dle věku rozděleny do 2 skupinek: mladší a starší. 

Na učebnách je k dispozici TV pro odpolední pohádku či výuková videa, popisovací tabule, kompletní výtvarné pomůcky, zázemí pro lektory aj.

Obědy jsou zajištěny v rámci spolupráce s provozovatelem: Jídelna severka: https://www.jidelnaseverka.cz/

Přesný jídelníček bude zveřejněn na tomto webu cca 14 dní před zahájením tábora. Bude se jednat o klasická a vyvážená jídla pro děti, podobná školnímu stravování (např. kuřecí řízek s kaší, rizoto, rajská omáčka s vejcem a knedlíkem apod.; polévka dle denní nabídky). 

Zajištěny jsou i dopolední a odpolední SVAČINKY, jež tvoří zpravidla jogurt, loupák, přesnídávka, ovoce, zelenina, pečivo, koláčky atp.

V odpolední části programu jsme s dětmi venku a program je laděn více pohybově (hry na hřišti, soutěže, sport nebo velká táborová hra).

Vedoucí lektoři:  Kateřina Kamasová (hlavní vedoucí), Klára Horáková, Martin Bílek. 

Není nutné, aby děti měly předchozí znalosti angličtiny. Program je zaměřen zejména na hry, soutěže a výtvarné činnosti - angličtina na tento program pouze navazuje a doprovází.

Úhrada tábora: 1/2 ceny min. 14 dní před zahájením tábora a druhá 1/2 v den zahájení.

Po registraci dítěte níže obdržíte informační e-mail s potvrzením přijetí registrace a týden před zahájením tábora obdržíte e-mail s upřesňujícími informacemi.

Program letošního tábora

I. turnus: 15. - 19.7.  II. turnus: 26. - 30. 8. 2024

termín: 26.8.–30.8. 2024 je již zaplněn - lze se však nezávazně přihlásit jako náhradník. Pokud se místo uvolní, budete okamžitě informováni. 

„S angličtinou jde vše líp“

- kouzelník ze Španělska, - výlet do muzea v Šumperku,

- angličtina a práce s AI, v čem nám může být umělá inteligence při učení se angličtiny důležitá

- zajímavá témata kde se budeme učit o kontinentech a zemích kde se mluví anglicky

Program bude rozdělen do tematických dnů: 

PONDĚLÍ - "Hravý den"  naučíte se základní fráze, komunikaci, jak lépe poznat svého kamaráda, popis svých koníčků, rodiny, atd..

ÚTERÝ - "Cestovatelský den"  navštívíme nejznámější místa na světe, kde se mluví anglicky, New York, Anglie, Austrálie, budete znát základní anglické cestovatelské věty. 

STŘEDA - "Tajemný den"  den plný hádanek, kvízů, luštění záhad: budete opravdovými detektivy a to vše samozřejmě vás naučíme v angličtině! AI a její použití při učení se angličtiny.

ČTVRTEK - "Akční den"   výlet spojený s objevováním zajímavých míst, sportovní a pohybové soutěže, angličtina a sport.

PÁTEK - "Vesmír"  co všechno víme a nevíme o vesmíru, zajímavé aplikace a technologie na mobilní telefon, ISS. Zhodnocení tábora, rozdání cen a diplomů. 

CENA: 3.900 Kč = 1 dítě, 7.600 = 2 sourozenci, 5% sleva pro účastníky z loňského roku!

Více info na tel. 608 518 677

Těšíme se na tábor nabitý spoustou nejen anglických zážitků! :-)

Přihláška dítěte – online formulář:

termín: 26.8.–30.8. 2024 je již zaplněn - lze se však nezávazně přihlásit jako náhradník. Pokud se místo uvolní, budete okamžitě informováni. 

Jméno dítěte Datum narození Jméno rodiče Telefonní číslo E-mail
Zvolte termín tábora
15.7.–19.7. 2024
26.8.–30.8. 2024 (již zaplněno - chci být náhradník!)
oba výše uvedené termíny
Počet dětí
přihlašuji 1 dítě: 3.900 Kč
přihlašuji 2 sourozence: 7.600 Kč
přihlašuji 3 sourozence: 11.000 Kč
Zálohu (1/2 ceny ) budu platit:
Jsem táborník z loňska a vztahuje se na mě sleva 5 %
ano
ne
poznámka Odeslat
Věci s sebou:
Přezůvky, pohodlné oblečení dovnitř i ven podle počasí (tj. kraťasy i dlouhé tepláky), boty na běhání (tenisky/botasky), opalovací krém, pokrývka hlavy, láhev na pití, kávová lžička (na jogurt apod.), ručník. V případě uvážení rodiče a dle věku dítěte i náhradní oblečení.

Před tím, než dítě zahájí svůj první den na příměstském táboře, vyplní rodič prohlášení, že nic nebrání tomu, aby po následující dobu trvání tábora bylo dítě v našem zařízení přítomno. Rodič dále uvede své telefonní číslo, aby mu v případě jakéhokoliv problému mohl náš lektor zatelefonovat. Provádí se ve formuláři níže:


Umístěnka 2024: Záznam o předání dítěte do mimoškolského zařízení volnočasových aktivit a vzdělávání: (vyplní se min. 3 kal. dny před zahájením tábora - dříve nikoliv).  

jméno a příjmení dítěte (dětí) E-mail rodiče jméno a příjmení rodiče
Rodič svěřuje výše uvedené dítě do mimoškolního zařízení "příměstského letního tábora", kde bude dítě umístěno na dobu
I. turnus: 15. - 19.7.2024
II. turnus: 26. - 30. 8. 2024
Pod dozorem dospělé osoby (lektora) se bude dítě adekvátně jeho věku formou her a výtvarných a pohybových aktivit seznamovat s angličtinou. Rodič odesláním tohoto formuláře prohlašuje, že dítě neužívá léky, které by dítěti musely být po dobu jeho pobytu na příměstském táboře podány, či není pro pobyt na táboře nijak omezeno. Dále, že dítě nemá v současnosti žádné onemocnění, zejména takové, které by vyžadovalo jeho karanténu. V případě, že dítěti je třeba léky podat, lektor je oprávněn podat dítěti pouze tzv. doplňky stravy (vitamíny, probiotika, ochranné krémy, masti…)
V souladu s pravidly GDPR souhlasí rodič s předáním pořadateli kopii kartičky zdravotního pojištění dítěte a s předáním svých kontaktních údajů (telefon, email.).
pošlu foto kartičky na whatsap: 608808094
pošlu foto kartičky na mail: academy@volny.cz
přinesu papírovou kopii na 1. táborový den
vložím jako přílohu do tohoto formuláře
soubor s fotkou kartičky pojištěnce
ZDE přiložte soubor (jpg, pdf...)
kontaktní telefon na rodiče v průběhu tábora poznámka Odeslat